HY-DISPLAY-28-485-232 Meteoroloji İstasyonu Gösterge Konsolu
Marka
Stok Kodu
HY-DISPLAY-28-485-232
Genel Bilgi
Özellikler
-  SD TF 4000 günden fazla veriyi depolar
Teknik Özellikler
Ekran Boyutu
2.8 inch
Dokunmatik Özelliği
Var, kapasitif
RTC
Evet
Çözünürlük
240 x 320
Güç Ünitesi
5 – 28 VDC
Güç Tüketimi
0.4 – 0.7 Watt
Arayüz
RS 485, RS 232
Boyutlar
180.0 x 81.0 x 24.4 mm