HY-RSS12E Uzaktan Yol Durum Sensörü
Marka
Stok Kodu
HY-RSS12E
Genel Bilgi
Özellikler
-  Yoldaki su, kar, buzun uzaktan tespiti
-  Yol ve köprü yüzey durumu uzaktan algılama
-  Gömülü olmayan kurulum
-  Trafik ve kaza eğilimli alanlar için ideal
-  Sık yağmurlu ve karlı alanlar için ideal
-  Neredeyse bakım gerektirmez
Teknik Özellikler
Ölçüm Mesafesi
2 – 8 metre
Ölçüm Alanı Çapı
23 cm
Yatay Yönde Montaj Açısı
30 - 80°
Güç Ünitesi
12-24 VDC  50mA (12 VDC)
Çalışma Şartları
(-40) - (+60) oC, % 0-95 RH
Yol Yüzey Durum Parametreleri Çıkışı
Su Tabakası Kalınlığı
0 – 2 mm
Buz
0 – 2 mm
Kar
0 – 2 mm